Latvian
Russian
Klienti Riga
EASTCON KVALITĀTE – DZĪVES KVALITĀTE.

11.maijā Arēnā „Rīga” „EASTCON AG LV” klienti jau piekto reizi izbaudīja savus lielos svētkus.

Šoreiz tas bija īsts melodiju karnevāls ”Kopā ar Maestro”- ar tautā tik iemīļotā komponista Raimonda Paula līdzdalību. Esam priecīgi, pateicīgi un pagodināti par viņa klātbūtni, un tāds jutās arī ikviens koncertuzveduma skatītājs, dalībnieks un klausītājs. Melodiju karnevāla apmeklētāji izbaudīja īpašus jaunuzvedumus - gan leģendāro Maestro dziesmu spēli “Vella kalpi” Rīgas kamerkora “Ave sol” un dejotāju (Ievas Kemleres vadībā) izpildījumā, gan emocionālo dziesmu ciklu no Raimonda Paula izrādes “Māsa Kerija”, kuru burvīgās skaņās ietērpa Daumants Kalniņš, Jevgēņijs Šurs, Atis Ieviņš, aktrise Veronika Plotņikova un citi.

Brīnišķīgi un atraktīvi bija vakara vadītāji - aktieri Marija Bērziņa un Normunds Laizāns. Neaizmirstamus iespaidus radīja video stāsti, kas harmoniski papildināja mūziku un muzikālās strūklakas ar pasaules spožākajām mīlas melodijām. Šīs dziesmotās strūklakas, ūdens ekrāns un ūdens grafikas dāvāja ikvienam ne vien vizuāli spožu,bet vēl vairāk emocionālu pārdzīvojumu.

Melodiju karnevāla ietvaros notika arī spēles “Laimē un ripo laimīgs” fināls, kurā starp “EASTCON AG LV” klientiem - kontaktpersonām tika izlozēta automašīna “Chervrolet Spark”. Šajā spēlē varēja piedalīties ikviens, kurš, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, bija aizpildījis anketu.

Starp atnākušajiem viesiem tika izlozēts ceļojums uz Taizemi. Svētku laikā ļaudis ar sirsnību un atsaucību izteica savu atbalstu slimajiem bērniem, ziedojot naudu Bērnu Klīniskās slimnīcas Hematoonkoloģiskās nodaļas remontam. Vakara noslēgumā slavenā diriģenta Arvīda Platpera vadībā notika gan draudzīga sadziedāšanās ar skatītājiem, gan „izlustēšanās” raitā dejas solī.

Paldies māksliniekiem, producentei Kristīnei Lūsiņai, tehniskajam direktoram Jānim Pētersonam un režisoram Valdim Pavlovskim - paldies ikvienam EASTCON klientam, ikvienam, kurš priecājās, bija un būs kopā ar EASTCON.

Uz tikšanos nākamajos klientu svētkos 2015.gadā!


Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn