Latvian
Russian
Gewinnspiele
Kачество EASTCON - качество жизни.

Eastcon 2016.gada spēles”Alga no Eastcon” noteikumi

1.Spēli organizē SIA EASTCON AG LV. Reģ.nr.40003244282, juridiskā adrese: Jūrmalas iela 14, Piņķi, Babītes novads, LV - 2107.

2. Spēle norisinās visā Latvijas teritorijā.

3. Spēlē ir iespēja piedalīties katram Latvijas iedzīvotājam, kurš Latvijas teritorijā  pilnībā aizpildījis spēles anketu un atdevis to Eastcon projektu vadītājam.
Veiksmes gadījumā SIA Eastcon pārstāvis zvana, lai ielūgtu uz tikšanos. SIA Eastcon pārstāvis ar dalībnieku vienojas  par konkrētu tikšanās laiku un vietu, ko piedāvā Eastcon un ierodoties, aptaujas dalībnieks tur saņem dalības sertifikātu. Tos Eastcon konsultants nogādā birojā.

4. Spēle notiek no 01.01. 16  līdz 27.12.2016.
Spēlē derīga tikai viena dalībnieka anketa no katras aktivitātes.

5. Galvenā gada balva  - laimests – „alga no Eastcon” 250.00 Eur katru mēnesi visa gada garumā. Ja spēles dalībnieks ieradies un piedalījies Eastcon pasākumā nevis viens, bet vismaz divatā (līdz 4 cilvēkiem), viņš dubulto savu iespējamo laimestu un turpina piedalīties izlozē par laimestu „alga no Eastcon” 500.00 Eur katru mēnesi visa gada garumā. 

6. Nauda tiek pārskaitīta laimētāja kontā saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanu.
Summa netiek izmaksāta visa kopā vienā reizē, bet reizi mēnesī. 

7. Ikmēneša balva - vakariņas pilī. Ja uz Eastcon aicināto tikšanos spēles dalībnieks atnāk kopā ar vēl 3 cilvēkiem (kopā 4 cilvēki). Tad spēles dalībniekam būs iespēja piedalīties izlozē par mēneša balvu - vakariņas pilī četrām personām.

8. Gada balvas laimētājs tiks  noteiks  2016.gada 27.decembrī Eastcon birojā Babītes novadā, Pinķos, Jūrmalas ielā 14 plkst.11.00. Izlozē tiks noteikts 1 laimētājs, pēc nejaušības principa no loterijas kastes izvelkot vienu sertifikātu dalībai spēlē.
Ikmēneša balva – vakariņas pilī 4 personām tiek izlozēta katra mēneša 7.datumā.

9. Laimējušais aptaujas dalībnieks tiek izsludināts līdz 10.01.2017  Eastcon mājas lapā www.eastcon.lv un arī informēts personīgi, zvanot pa dalībnieka spēles anketā vai sertifikātā norādīto tālruņa numuru.

10. Adrese pretenziju iesniegšanai - Jūrmalas iela 14.Piņķi, Babītes novads, LV-2107. Pretenzija tiek  izskatīta un atbilde dota 10 dienu laikā no tās saņemšanas brīža.

11. Uzvarētāja noteikšanas gaitu un fināla norisi uzraudzīs Eastcon vadība.

12. Laimētāja vārdu, uzvārdu un foto drīkst izmantot reklāmas nolūkos presē un televīzijā.

Malediven


Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn