Latvian
Russian
JŪSU DZĪVES VIETAS TUVUMĀ
EASTCON KVALITĀTE – DZĪVES KVALITĀTE.

JŪSU DZĪVES VIETAS TUVUMĀ

Mēs ļoti augstu vērtējam personisku sarunu ar Jums, jo tikai tā mēs Jums varam pastāstīt par mūsu pieredzi un iegūtajām profesionālajām zināšanām, kuras ieguldām savu kvalitatīvo izstrādājumu attīstīšanā un izvēlē. Tikai šādā veidā var rasties uzticēšanās mūsu izstrādājumiem, kādu tie ir pelnījuši. Un labākais tajā visā? Jūs varat nepastarpināti kontaktēties ar mūsu speciālistiem, kuri Jums rūpīgi izskaidros, kā varat panākt savas personīgās dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Tikai tikšanās laikā Jūs mūsu izstrādājumus varat izjust un aptaustīt! Piemēram, mūsu izstrādājumi relaksējošam un atjaunojošam miegam, mūsu dzīvības enerģijas avotam. Izgatavoti mūsu ražotnē Rohlicā (Rochlitz), Vācijā, „Made in Germany“ kvalitātes līmenī un mēs Jums tos ekskluzīvi piedāvājam Austrumeiropā!

Piesakieties, izmantojot mūsu kontaktanketu un piedalieties mūsu informatīvajos pasākumos. Dalība, protams, ir bez maksas. Bez tam kā nelielu pateicību Jūs saņemsiet dāvanu! Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam Jūsu sapratni, ja pirmajā reizē neizdosies piedalīties.


DZĪVESVIETAS TUVUMĀ

Administrācija

Mūkusalas iela 46
RĪGA, LV-1004

Tālr.: (+37 16) 79 13 135
E-pasts: eastcon@eastcon.lv

Pieteikums

Personīgā informācija
Kontaktinformācija
Pieteikums
Vēršam Jūsu uzmanību:

Konfidencialitātes politika
Apliecinu sniegto datu pareizību un piekrītu to izmantošanai uzņēmuma vajadzībām, saglabājot konfidencionalitātes principu.Papildus informācija: Konfidencialitātes politika.


Visit us on Facebook Visit us on Youtube Channel Visit us on LinkedIn